Hakkımızda

Oto Kiosk Kimdir ve Neler Yapar?

Son teknolojiyle dijitalleşen dünya, beraberinde yenilikçi çözümlerin ortaya çıkmasını sağlamıştır. OtoKiosk Bilişim Hizmetleri A.Ş. 2019 yılından itibaren geliştirdiği showroom çözümlerini sektörün öncüsü olan firmalara sunmaktadır. Araç showroomlarının kurumsal bütünlüğünü bozmadan markanın misyonu çerçevesinde dijitalleştirip, daha tasarruflu ve interaktif ortamları markalara kazandırmaktayız.

Teknolojik olarak tabir edilen tüm cihazlar, zaman geçtikçe daha da akıllanmaya ve dijitalleşmeye devam etmektedir. OtoKiosk sadece otomotiv sektörüne özel değil, tüm sektörlerin problemlerine çözüm getirecek cihaz, ürün ve hizmetlerle bu gelişime katkıda bulunuyor. Bizler, showroomların teknolojik gelişmelere ayak uydurmasını ve üst düzey teknolojilerle buluşmasını hedeflemekteyiz.

Kullandığımız yapay zeka yazılım teknolojisiyle birlikte, firmaların kendi ürünleri hakkındaki bilgileri otomatik olarak güncelleyebildiği, müşterilerin isteklerini, ürünler hakkında neleri incelediklerini tarafsız şekilde öğrenme imkanı sağlayan bütünsel bilgi akışı sistemi, showroom ve bayi yöneticilerine yönetim paneli üzerinden kolayca ulaşılabilecek raporlar ve tavsiyeler sunarak showroom içi satış oranlarını arttırmaya yardımcı olmaktadır.

 Sistemimiz kendi içerisinde kategorize edilmiştir. Çözümlerimiz tamamen interaktiftir, veri analizi ve kullanıcı deneyim tasarımına göre hazırlanmıştır. 

Sizler de bu sistemi deneyimlemek isterseniz sitemizde bulunan demo talebi formunu doldurarak talebinizi bize iletebilirsiniz. Türkiye’nin her yerinde ekiplerimiz tarafından kurulum yapılabilmektedir.

Kağıt Devrine Son!

Otokiosk Bilişim Hizmetleri A.Ş. dijital çözümleriyle birlikte kağıtların ve eski durağan standların yerine ölçümleme yapan, veri analiz eden, tavsiyelerde bulunan ürünler sunuyor. Akıllı ekranlar, sessiz dijital asistan Toggy  ve smart tabletlerle yeni kavramımız olan “Smart Showroom” sistemleri tüm markaları dijitalleştiriyor. 

Smart Showroom sistemi, müşterilerin beğendikleri ürünlerin fiyat bilgisini, özelliklerini akıllı ekranlara taşıyarak doğru bilgi akışını sağlamaktadır. İnteraktif yazılımlar sayesinde sistem; showroom içerisinde müşterilenizin keyifli ve verimli zaman geçirmelerini sağlamakta, showroom yetkililerinin de müşteri talep ve isteklerini daha iyi anlamalarını sağlamaktadır.

İnteraktif Çözümler

Otokiosk, çözümlerinin temelini interaktif düşünce ve tasarımla; showrooma gelen ziyaretçilerin teknolojiyi kullanarak, ilgi çekici ortamlarda gezintilerini tamamlamaları üzerine kurmuştur. Daha estetik görseller ve sunumlar ile showroom ziyaretçilerinin ilgisini ürün ve araçlarınız üzerinde yoğunlaştırma, firmanın satış oranlarını yükseltmeye katkıda bulunma ve tüm bunlarla beraber gerçek doğa dostu çözümler ile tüm dünyaya dijital dönüşümü sunma fırsatını yaratmıştır. 

Merkezi Yönetim ve Zaman Tasarrufu

Tek bir merkezden ve uzaktan yönetilebilen Smart Showroom sistemi USB ile veri gönderme, gönderilen içeriklerin donması veya zamanında yayınlanamaması devrenini sona erdiriyor. Tek bir merkezden ve oturduğunuz yerden tüm cihazlarınızı yönettiğinizi hayal edin!

·Görsel ve video içeriklerini uzaktan yönetme

·Anlık yayın akışı güncelleme

·Uzaktan yayın akışını denetleme

·Müşterinin doğru bilgi akışına ulaşmasını sağlama

·Tek bir dokunuşla tüm showroomlarınızı yönetebilme

gücünü Smart Showroom siztemimizle sizlere sunuyoruz!

Smart SSH Tanıtım Videosu

Videoyu oynat

Siz de aşağıdaki markalardan biriyseniz
mutlaka sizin için de bir çözümümüz vardır