Sıkça Sorulan Sorular

Sistemimiz özel üretimimiz olan Smart QBox cihazından, dikey veya yatay ekranlardan ve cihazımızın içindeki yazılımımızdan oluşan bir ekosistem bütünüdür. Smart QBox tüm kiosklara ve tvlere uyumlu olup ekosistemimizin temelini oluşturan yegane cihazdır diyebiliriz. Bu cihaz içerisindeki yazılımımız sayesinde showroom/mağaza sahipleri, kendileri için oluşturulan kullanıcı paneli yoluyla, yerlerinden hiç kalkmadan, showroomunun coğrafi konumu neresi olursa olsun içeriğini kontrol edebilir, bu içeriklerle etkileşime giren müşteriler yoluyla çok değerli anonim veriler alabilir ve bu verilere dayanan tavsiye sistemimizle satışlarını arttırabilirler.

Tabletler, yatay ve dikey ekranlar, dokunmatik ekranlar, dikey yatay televizyonlar ve kendi üretimimiz olan stantlar.

Kullanabilirsiniz, sistemimiz tüm cihazlara uyumludur.

Dokunmatik ekranlar, televizyonlar ve tabletlerimizde Samsung ve Vestel ile işbirliği içerisindeyiz. Veri ve cihazlar arası iletişim konusunda Turkcell çözüm ortağımız. Bir Ar-Ge firması olarak da bünyesi içerisinde kurulduğumuz Bilişim Vadisi her türden teknolojik altyapı araç ve gereç konusunda tam desteğini sunmaktadır.

Web sitemizin sağ üst kısmında bulunan demo talebi butonuna basarak ya da direkt olarak demo talebi sayfamızı ziyaret ederek bizlere demo talebinde bulunabilirsiniz. Ekiplerimiz en kısa zamanda sizlere dönüş yapacaktır. Sistem hakkında aklınızdaki tüm sorular için bize [email protected] eposta adresi üzerinden veya 0850 308 3004 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzaktan ve merkezi yönetim sayesinde fiziki temas olmadan, yerinizden kalkmadan, yönetim paneli üzerinden kolayca yönetebilirsiniz.

Evet, sadece bulunduğunuz bayi ya da showroom değil, nerede konumlandığı farketmeksizin tüm bayi ve showroomlarınızı kontrol edip yönetebilirsiniz.

Evet Türkiye'nin her ilinde kurulum yapma imkanımız vardır. Showroomunuzun ön keşif işlemi tamamlandıktan sonra kurulumları direkt gerçekleştirebiliyoruz. Sistemimiz tak çalıştır bir sistem olduğundan dolayı hiçbir altyapı çalışmasına gerek duymamaktadır.

Evet kullanabilirsiniz. Sistemimiz destek verdiğimiz tüm ülkelerde kullanılabilir. Bu işlem için yerel operatörler ile anlaşmalar sağlıyoruz.