Kullanıcı deneyimi

Müşterilerinizin araç ve ürünlerininizi en iyi şekilde deneyimlemesini sağlayın.

yeni nesil ekranlar

Yeni nesil ekranlar sayesinde müşterinize kendinizi daha iyi tanıtın.

uzaktan erişim

Masanızdan kalkmadan bütün showroomunuzu yönetin ve anlık analiz raporlarını inceleyin.

gösterişli tasarım

Müşterilerinize araçlarınızın tasarımlarını en detaylı şekilde sunma imkanı sağlayın.

01.

Smart Video Wall Nedir?

"Bugünün Son Teknolojisi"

Smart Video Wall Bugünün
En Son Teknolojisidir.

Smart Video Wall, günümüzün dijitalleşen dünyasında  büyük ekranların ihtişamıyla birlikte araçlarınızı müşterilerinize farklı şekillerde sergileyebilme fırsatı veren büyük bir platform olarak showroom duvarlarında yerini alıyor.

   Smart Video Wall sayesinde ziyaretçilerinize showroomda dolaşırlarken aynı zamanda araçlarınızın teknolojisini mekan içinde yaşatma, kampanyaları ve fırsatları duyurma imkanını verir. Yayın akışı içerisinde görsel tasarımlar ve videolar kullanılabilir. Tüm ekran boyutlarıyla kullanılabilmektedir.

 

ÖZELLİKLERİ

* KOLAYCA DEĞİŞİM

Video Wall ekranlarınızın hepsinde aynı görüntüyü oynatırken, smart özelliği sayesinde Wall ekranların bağımsız çalışmasını sağlayabilirsiniz.

* ÖZEL YAYIN AKIŞI

Ekranlarınız için özel yayın akışı oluşturabilir; bu sayede özel günlerde veya özel zamanlarda video ekranlarınıza oluşturduğunuz yayın akışını tanımlayabilirsiniz. Bu sayede özel günlerde ekranlarınız sizleri takip etmeye devam edecektir.

* FUARLARDA KULLANIM

Video Wall taşınabilir paketini kiralarsanız .Fuarlarınızda ekranlarınız size eşlik etmeye devam edecektir.

Tüm İçerikler Tek Ekranda

Araçlarınızın özelliklerini ekran üzerinden gösterebilir, fiyatlandırmalarda ek özelliklerin ve ayrıntılı inceleme videolarının gösterimi yapabilirsiniz. Tüm ebatlardaki ekranlar ile kullanıma uygundur.

Dev
Ekran.

Görsel Zenginlik.

Müthiş görsel deneyim

Ziyaretçilerinize aracın görsellerini sunabilir ve eşsiz deneyim imkanı yaşatabilirsiniz.

Seri Akış Özelliği İle

Ekranlarınız için özel yayın akışı oluşturabilir; bu sayede özel günlerde veya özel zamanlarda smart price ekranlarınıza oluşturduğunuz yayın akışını tanımlayabilirsiniz. Böylece özel günlerde ekranlarınız sürekli güncel kalıp sizleri takip etmeye devam edecektir.

Yayın Akışı.

Video Motion.

Tüm Ekranlar Tek Bilgisayar

Showroomunuzu ziyaret eden potansiyel müşterilerinize ilgisini çeken aracın videolarını ve resimleri tek bilgisayardan düzenleyerek zahmetsizce gösterebilirsiniz.

"Picture in Motion" Özelliği Sayesinde

Araç fiyatlarınızı ziyaretçilerinize gösterirken aynı zamanda aracın iç dizayn, dış mekan görselleri ve kampanyaların sunumunu yapabilirsiniz.

Slide Show.

Fuarda Kullanım.

Showroomunuzu İstediğiniz
Yere Taşıyın

Video Wall taşınabilir paketini kiralarsanız, fuarlarınızda ekranlarınız size eşlik etmeye devam edecektir.

ARTIK ARAÇLAR DA AKILLANDI.
SIRA SİZİN SHOWROOM'UNUZDA!

MÜŞTERİ YORUMLARI

Müşterilerimizin bizler hakkında yaptığı yorumlardan bazıları. OtoKiosk olarak her gün daha iyiye ve daha ileriye ulaşmak için çalışıyoruz!

Servisimizde Otokiosk çözümlerini kullanmaya başladık. Müşterimiz oldukça etkilendi ve meraklandı. Kesinlikle showroomlarınızda kullanmanızı öneririz. İçerik düzenleme ve yayınlama konusunda yardımcı oluyorlar. Teşekkürler.
Bülent Çetinkaya
Dijital Dönüşüm Direktörü
Showroom girişimize Videowall ekran uygulaması yaptırdık. Lansman ve tanıtım günlerimizde özel içerik uygulaması yaptırabiliyoruz. Normal günlerde içeriklerimiz görüntüleniyor. Oldukça başarılı bir dijital çözüm sunuyorlar.
musa karlı
Pazarlama Müdürü
Otokiosk'un tüm hizmetlerinden faydalanıyoruz. Müşterilerimize istediğimiz içerikleri dijital olarak göstermemizi sağladı. Satış personelimizi oldukça rahatlattı. Satış müdürü olarak tavsite ediyorum. Teşekkürler OtoKiosk.
Işıl Didem Terzi
Satış Müdürü

Diğer Çözümlerimiz

02.

Smart Price

03.

Smart Tablet Kiosk

04.

Smart Car Kiosk

05.

Smart SSH